O Ermine Suites | Ermine Suites

O ERMINE-SUITES

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Ermine Suites to wyjątkowa lokalizacja na mapie tętniącego życiem Krakowa! Luksusowe, w pełni wyposażone i spełniające najwyższe standardy apartamenty Ermine Suites znajdują się w samym centrum starego miasta. Kamienica zbudowana na fundamentach z XV wieku ulokowana jest przy ulicy św. Tomasza 2.

Atrakcyjne położenie naszych apartamentów sprawia, że z nami łatwo obierzesz właściwy kierunek turystyczny, a najważniejsze obiekty Krakowa będą dla Ciebie jak na wyciągnięcie ręki.  Apartamenty Ermine Suites bowiem znajdują się ok 200 m od Rynku Głównego, 750 m od Filharmonii Krakowskiej, 220 m od Teatru Bagatela, 200 m od Sukiennic, 100 m od Muzeum Narodowego i wreszcie 200 m od Muzeum Czartoryskich.

W czym tak naprawdę tkwi siła Damy z gronostajem?

Otóż sportretowana przez Leonarda da Vinci kobieta – Cecylia Gallerani – została ukazana tak, że jej wzrok podąża gdzieś w bok, w kierunku już dla nas niedostępnym. Wiemy jednak z przekazów, że Dama patrzy na tego jedynego, właśnie jej przeznaczonego, czyli Ludovica Sforzę. „Patrząc na nią, wyczuwamy obecność tego drugiego (…), widzimy ją, kiedy ona zdaje się rozmawiać z innym”.

Dama z gronostajem powstała w ok. 1490 roku. Leonarda pracował nad obrazem 2 lata. Jest to jedyne dzieło artysty znajdujące się w Polsce i eksponowane w przestrzeni publicznej Każdego roku miliony osób odwiedza Kraków, aby między innymi zobaczyć to arcydzieło.

Ermine Suites utożsamia się z Krakowem, z jego historią, sztuką i urokiem

Jesteśmy w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów! Sprawdź szeroką gamę usług dodatkowych, przygotowanych kompleksowo specjalnie dla Ciebie. Poznawaj z nami magiczne zakątki Krakowa i jego okolic.

Interesuje Cię skorzystanie w pełni z wszystkich miejscowych atrakcji Krakowa? A może wręcz przeciwnie – chcesz spędzić udany i spokojny weekend w Krakowie? Skorzystaj z wynajmu naszych apartamentów na dogodnych dla Ciebie warunkach!

POZNAJ LEPIEJ ERMINE SUITES I DAJ SIĘ OCZAROWAĆ NASZĄ OFERTĄ!
Apartamenty i Lokalizacja
Spełniające najwyższe standardy, przestronne wnętrza w świetnej lokalizacji - sprawdź!
Poznaj bliżej Kraków
Z nami zakochasz się w tym mieście! Poznaj bliżej Kraków i jego atrakcje
Usługi dodatkowe
Przygotowane specjalnie dla Ciebie bogate i kompleksowe rozwiązania w jednym miejscu